START-UP stipendia pro studenty 1. ročníku doktorského studia

Katedra telekomunikační techniky podporuje nastupující studenty doktorského studia formou START-UP stipendií. Student nastoupivši do doktorského studijního oboru „Komunikační technologie“ má nově možnost se přihlásit o START-UP stipendium. To je určeno pouze pro studenty 1. ročníku a slouží k podpoře  nastartování jejich výzkumné činnosti.

Co START-UP stipendium obnáší:
1) Finanční podporu ve výši 5 tis Kč, kdy Katedra telekomunikační techniky svým doktorandům k fakultou vyplácené částce 9 tis Kč doplatí každý měsíc mimořádné stipendiu ve výši 5 tis Kč, což nijak neomezuje nárok studenta na další stipendia vyplácená ze studentské grantové soutěže či různá motivační stipendia za dosažené výsledky.
2) Student si může zažádat o zapůjčení katedrálního laptopu.
3)
Studenti se stávají platnými členy katedry a jsou jim nabízená místa na řešených výzkumných projektech pracoviště, mohou si zažádat o mobilní tarif VŠB-TUO (lze přenést své číslo).

Žádat o stipendium můžete kdykoliv pomocí webového formuláře

Links:スーパーコピースーパーコピーブランドブランドコピーエルメススーパーコピー