Lidé

Jméno a příjmení Místnost Kontakt

prof. Ing. Miroslav Vozňák, Ph.D.


vedoucí katedry
EA232 +420 597 325 940 miroslav.voznak@vsb.cz

Ing. Zdeňka Chmelíková, Ph.D.


zástupce vedoucího katedry pro pedagogiku, prorektorka pro studium
A 315, EA244 +420 597 325 944 zdenka.chmelikova@vsb.cz

Ing. Marek Dvorský, Ph.D.


zástupce vedoucího katedry pro vědu a výzkum
EA237 +420 596 995 942 marek.dvorsky@vsb.cz

Jarmila Jaskulová


sekretářka
EA245 +420 597 325 941 jarmila.jaskulova@vsb.cz

Sylvie Keberlová


sekretářka
EA245 +420 597 325 941 sylvie.keberlova@vsb.cz

Ing. Pavla Dugasová


sekretářka
EA241 +420 597 326 049 pavla.dugasova@vsb.cz

Ing. Jakub Čubík


zaměstnanec
N309 +420 597 321 664 jakub.cubik@vsb.cz

Ing. Marcel Fajkus, Ph.D.


zaměstnanec
N310 +420 597 321 643 marcel.fajkus@vsb.cz

Dr. Ing. Libor Gajdošík


odborný asistent
EA108 +420 597 325 822 libor.gajdosik@vsb.cz

Ing. Lukáš Kapičák


zaměstnanec
EA236 +420 597 325 949 lukas.kapicak@vsb.cz

Ing. Stanislav Kepák, Ph.D.


asistent pro vědu a výzkum
N309 +420 597 321 664 stanislav.kepak@vsb.cz

Ing. Petr Koudelka, Ph.D.


Zaměstnanec
EA240 +420 597 325 832 petr.koudelka@vsb.cz

doc. Dr. Ing. Miloš Kvarčák


docent
D310, EA104 +420 597 325 902 milos.kvarcak@vsb.cz

Ing. Jan Látal, Ph.D.


zaměstnanec
EA240 +420 597 325 845 jan.latal@vsb.cz

Ing. Petr Machník, Ph.D.


odborný asistent
EA236 +420 597 325 841 petr.machnik@vsb.cz

Ing. Přemysl Mer, Ph.D.


akademický pracovník
EA239 +420 597 325 844 premysl.mer@vsb.cz

Ing. Libor Michalek, Ph.D.


odborný asistent
EA237 +420 596 995 849 libor.michalek@vsb.cz

Ing. Jan Nedoma, Ph.D.


zaměstnanec
N310 +420 597 321 671 jan.nedoma@vsb.cz

Ing. Pavel Nevlud


akademický pracovník
EA238 +420 597 325 830 pavel.nevlud@vsb.cz

Ing. Radek Novák, Ph.D.


akademický pracovník
EA109 +420 597 325 823 radek.novak@vsb.cz

Ing. Pavol Partila, Ph.D.


zaměstnanec
EA233 +420 597 325 907 pavol.partila@vsb.cz

Ing. Iva Petříková, Ph.D.


odborná asistentka
EA235 +420 597 325 840 iva.petrikova@vsb.cz

Bc. Vladimíra Rašnerová


zaměstnanec
RA303 +420 597 329 415 vladimira.rasnerova@vsb.cz

Ing. Jan Rozhon, Ph.D.


akademický pracovník
EA233 +420 597 325 900 jan.rozhon@vsb.cz

Ing. Filip Řezáč, Ph.D.


akademický pracovník
EA233 +420 597 325 848 filip.rezac@vsb.cz

Ing. Jan Skapa, Ph.D.


akademický pracovník
EA241 +420 597 325 846 jan.skapa@vsb.cz

Ing. Jakub Šafařík, Ph.D.


zaměstnanec
EA233 +420 597 325 847 jakub.safarik@vsb.cz

Ing. Roman Šebesta, Ph.D.


akademický pracovník
EA239 +420 597 325 831 roman.sebesta@vsb.cz

Ing. Petr Šiška, Ph.D.


akademický pracovník
EA241 +420 597 325 842 petr.siska@vsb.cz

Ing. Zdeněk Tesař


akademický pracovník
EA235 +420 597 325 948 zdenek.tesar@vsb.cz

Ing. Martin Tomis, Ph.D.


zaměstnanec - věda
EA109 +420 597 325 947 martin.tomis@vsb.cz

prof. RNDr. Vladimír Vašinek, CSc.


profesor
EA243 +420 597 325 945 vladimir.vasinek@vsb.cz

Ing. Jan Vitásek, Ph.D.


zaměstnanec
RA301 +420 597 329 413 jan.vitasek@vsb.cz

Ing. Karel Witas, Ph.D.


zaměstnanec
EA108 +420 597 325 946 karel.witas@vsb.cz

doc. Ing. Jaroslav Zdrálek, Ph.D.


docent
EA234 +420 597 325 943 jaroslav.zdralek@vsb.cz
Links:スーパーコピースーパーコピーブランドブランドコピーエルメススーパーコピー